Başkanın Mesajı

title

Değerli Meslektaşım,
Odamız bugüne kadar hiçbir zorlu süreçte hizmetine ara vermedi. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanan Konya Mali Müşavirler Odamız çalışmalarına ve hizmetlerine devam etti. Aynı şekilde eğitim faaliyetlerimize her zaman büyük önem verdik ve ister Oda binamızda olsun ister uzaktan eğitim modeli olsun ister ilçelerimizde olsun her ortamda eğitim faaliyetlerimize devam ettik. 2022 yılında sürekli değişen mevzuatımızla ilgili üyelerimize ve stajyerlerimize yönelik seminerlerimizi başarıyla gerçekleştirdik. Eğitim faaliyetlerimiz kapsamında ayrıca Staja Giriş Sınavları ve SMMM sınavları başta olmak üzere birçok konuda ihtisas kurslarımızı Oda hizmet binamızda gerçekleştirdik. Eğitim faaliyetlerimizin yanında birçok sosyal faaliyetlerimizle de meslektaşlarımızla bir arada olma imkânı bulduk.
Odamızın temel vazifesi mesleki gelişimi sağlayıp mesleği ve üyelerini huzurlu geleceğe taşımak için mücadele etmektir. Bizlerde bu vazife için çalışmaya devam edeceğiz. 2023 yılı içerisinde de teknolojiyi en iyi şekilde kullanmayı, mesleki eğitim ve sosyal faaliyetlerimizi aralıksız sürdürmeyi amaçlıyoruz. Faaliyetlerimizin yanında kurum ve kuruluşlarımızla karşılıklı anlayış ve toplantılarla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.
Bu kapsamda 2023 yılının, ekonomik istikrarın sağlandığı, barış ve huzur ortamının daha arttığı ve tüm sorunların çözüldüğü bir yıl olmasını diliyorum.
Şahsım ve Oda kurullarımız adına 2023 yılında sağlık ve mutluluk dolu bir yıl geçirmenizi temenni eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sevgi ve saygılarımla,
Abdil ERDAL
Başkan