3. Yaza İlk Adım Eğitim Seminerimiz

Odamız tarafından geleneksel hale getirilen ve Türkiye genelinden katılım sağlanan Yaza İlk Adım Eğitim Seminerinin 3.’sü 1-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Crystal Waterworld Resort & Spa Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Gerek üyelerimiz için ekonomik açıdan uygun olması gerekse eğitim programı sebebiyle düzenleyeceğimiz 3. Yaza İlk Adım Eğitim Semineri sizlere hem katkı sağlayacak hem de dinlenme imkanı sunacaktır. 

3. Yaza İlk Adım Eğitim Seminerimize tüm üyelerimizin ve stajyerlerimizin katılımlarını bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Kayıt formuna ve seminerin yapılacağı Crystal Waterwold Resort & Spa ile ilgili detaylı bilgiye seminer sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Seyit Faruk ÖZSELEK
           Başkan             


Crystal Waterwork Resort & Spa Web SitesiAntalya’da Belek-Boğazkent mevkiinde bulunan otelimiz Akdeniz Bölgesi’nin en iddialı Aquapark’ına ve ince çakıl ve kum bir sahile sahiptir. Aquapark’ındaki 2 farklı kulesi ile size macerayı ve adrenalini yaşama fırsatı sunar. HdCh Quality Selection tarafından ödüllendirilen otelimiz, Yeşil Yıldız, Green Key, Mavi Bayrak ve Beyaz Bayrak sahibidir.


Bölgenin en büyük oteli olan Waterworld Resort & Spa, büyüklüğü ve çeşitliliği ile başta çocuklu aileler olmak üzere her yaştan misafirimiz için bir tatil cenneti niteliğindedir. Tamamı balkonlu veya teraslı olan konforlu odalarımızda, tatilinizi rahat geçirebilmeniz için tüm ayrıntılar düşünülmüş ve odalarımız özenle dekore edilmiştir. Otelimiz Antalya Havalimanı’na 40 km ve Antalya şehir merkezine 50 km mesafededir.

Konaklamanız boyunca maksimum eğlencenin tadına varabilmeniz, unutulmaz anılar edineceğiniz bir tatil geçirebilmeniz, konforun, kusursuz hizmetin ve rahatlığın keyfini çıkarabilmeniz için her şeyi düşündük.

Otelimizde, son teknoloji ürünü teknik donanımı ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek, 750 kişilik tiyatro düzeninde veya 500 kişilik sınıf düzeninde ayarlanabilen, 814 m²lik bir toplantı salonu bulunmaktadır.

3. Yaza İlk Adım Eğitim Seminerimiz Fiyat Listesi
  Günlük (Kişi Başı) Toplam (Kişi Başı)
Tek Kişilik (Standart Oda) 315.00₺ 945.00₺
Çift Kişilik (Standart Oda) 210.00₺ 630.00₺
0 - 11 yaş arası 1. Çocuk Ücretsiz
0 - 11 yaş arası 2. Çocuk 630.00₺'dir.


Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kontenjanımız dolmuştur.