18. Anadolu Odaları Eğitim Seminerimiz

Odamız tarafından geleneksel hale getirilen ve Türkiye genelinden katılım sağlanan Anadolu Odaları Eğitim Seminerinin 18.’si 14-17 Ekim 2018 tarihleri arasında Calista Luxury Resort Hotel Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Gerek üyelerimizin yoğun iş temposundan bir nebze uzaklaşması gerekse eğitim programı sebebiyle düzenleyeceğimiz 18. Anadolu Odaları Eğitim Semineri sizlere hem katkı sağlayacak hem de dinlenme imkanı sunacaktır. 

18. Anadolu Odaları Eğitim Seminerimize tüm üyelerimizin ve stajyerlerimizin katılımlarını bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Kayıt formuna ve seminerin yapılacağı Calista Luxury Resort Hotel ile ilgili detaylı bilgiye seminer sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Seyit Faruk ÖZSELEK
           Başkan             


Calista Luxury Resort Hotel Web Sitesi


Dünyanın en farklı otel projesini hayata geçirerek bu anlamda Türkiye'de ve dünyada ilk sıralara yerleşen Calista Luxury Resort; mimarisinden hizmet kalitesine kadar sunduğu farklı konseptle kendini ortaya koyuyor. A class misafirlere standartların üzerinde hizmet veren Calista Luxury Resort, 5 yıldızlı deluxe otel olmasının yanı sıra turizme farklı bir soluk getiren, kalite ve estetiğin ön planda olduğu bir otel olarak Antalya / Belek bölgesinde hizmet veriyor. Kalitenin temel ilke olarak benimsendiği Calista’nın en önemli farklılıklarından biri de misafir profilinin en üst seviyede olmasıdır. A class müşteriye hizmet veren Calista Luxury Resort’ ta, misafirlerin tatillerini en iyi şekilde geçirmeleri için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve büyük bir özenle hazırlanmıştır. Standartların oldukça yüksek olduğu otelde Calista'ya özgü “A' la Carte All Inclusive” sistemiyle hizmet sunulmaktadır. Otelde her türlü konfora sahip Superior Oda'ların yanı sıra konseptli villalar, süit ve delüks odalar da bulunmaktadır. Restaurant, bar, spa ve spor alanlarının oldukça lüks ayrıntılarla hazırlandığı Calista’ da uluslararası şirket toplantılarının yapılabileceği ve iş adamlarının çalışmalarını sürdürebileceği özel donanımlı mekanlar da yer almaktadır.Tesiste gün boyu soft animasyon bulunuyor. Gündüzleri misafirlerin su kaydırakları, animasyonlar ve turnuvalar ile değişik aktivite ve sportif faaliyetlerle vakit geçirmesi sağlanırken, geceleri animasyon ekibinin hazırladığı zengin şov ve canlı müzik performansları sayesinde eğlencenin doruğuna ulaşılıyor.


18. Anadolu Odaları Eğitim Seminerimiz Fiyat Listesi
  Günlük (Kişi Başı) Toplam (Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda 765.00₺ 2,295.00₺
Çift Kişilik Oda 510.00₺ 1,530.00₺
0 - 11 yaş arası 1. Çocuk Ücretsiz
0 - 11 yaş arası 2. Çocuk 630.00₺'dir.
18. Anadolu Odaları Eğitim Semineri Transfer Fiyat Listesi
  Otogardan Transfer (KDV Dahil) Havaalanından Transfer (KDV Dahil)
10 Kişilik Toplu Transfer (Gidiş - Dönüş) 60.00₺ (Kişi Başı) 50.00₺ (Kişi Başı)
10 Kişiden az veya VIP Transferler (Tek Yön) 250.00₺ 225.00₺
Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kontenjanımız dolmuştur.