Başkanın Mesajı

title


Değerli Meslektaşım,

Sizlerin teveccühü ile göreve gelmemizin üzerinden kısa bir süre geçti. Bu kısa süre zarfında bir taraftan mesleğimiz ve meslektaşımız için söz verdiğimiz projeleri masaya yatırıyor, bir taraftan meslektaşlarımızın haklarını savunmak için girişimlerde bulunuyoruz.

Kısa süre içerisinde eğitimden sosyal faaliyetlere, teknolojiden stajyerlerimiz için olan faaliyetlerimize kadar birçok faaliyette planlamamızı yaptık ve programlarımızı hayata geçiriyoruz. Kısa süre önce Türkiye geneli katılım sağlanan 21.Anadolu Odaları Eğitim Seminerimizi Antalya’da başarıyla tamamladık. Ayrıca Mali Müşavirlik Sınavlarına yönelik etüt eğitimleri, Staja Giriş Sınavına Hazırlık Eğitimlerini, Bağımsız Denetçilere Yönelik Sürekli Eğitim programlarını, Yeminli Mali Müşavirlik Sınavlarına Yönelik Hazırlık ve İhtisas Eğitimi, Yatırım Teşvik Mevzuatı ve İndirimli Kurumlar Vergisi Uygulaması eğitimlerini, İnşaat Sektöründe Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Eğitimlerini meslektaşlarımızın yoğun katılımıyla Oda hizmet binamızda açtık. Ayrıca mesleğimizle ilgili güncel konularda eğitim seminerlerimizi de hem alanlarında uzman eğitmenlerle hem de kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte Oda hizmet binamızda gerçekleştiriyoruz.

Bu dönem eğitimlerimizi içe
rik olarak biraz daha değiştirerek hem eğitmen kadrosunda hem de kurs içeriklerinde değişiklikler yaptık. Bunlarla ilgili detaylı bilgileri Oda web sitemizden sizlerle paylaşıyoruz. Bizim amacımız meslektaşıyla bütünleşen, meslektaşına her türlü eğitim imkanlarını sunan, mesleki eğitime ve gelişime destek veren bir yönetim modelini uygulamak.

İnşallah sizlerin de desteğiyle bu amacımıza ulaşacağız.

Sevgi ve saygılarımla,

Abdil ERDAL
Başkan