Gelir vergisi beyanında özellikli konular anlatıld

06-03-2017

Gelir vergisi beyanında özellikli konular anlatıld

Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) üyelerine, gelir vergisinin beyanında özellikli konular seminerle anlatıldı.

Oda binasında gerçekleşen seminer öncesi konuşan Konya SMMMO Başkanı Seyit Faruk Özselek, sürekli değişen mevzuatı takip ederken, artan iş yükü karşılığında çalışan bir mesleği icra ettiklerini söyledi.

Muhasebe Haftası kapsamında 1 Mart’ta Konya protokolü ve meslektaşlarının yoğun katılım sağladığı programı gerçekleştirdiklerini hatırlatan Özselek, “Muhasebe Haftası kokteylimizden hemen sonra kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte, basın kuruluşlarımızı ziyaret ettik. Ziyaretlerimizde muhasebe mesleğini ve mesleki sorunlarımızı dile getirdik. Muhasebe Haftası dolayısıyla Ticaret Meslek Liselerinde mesleğimizle ilgili tecrübelerimizi öğrencilerimizle paylaştık. Yarın akşamda düzenleyeceğimiz gala yemeğiyle birlikte muhasebe haftasını tamamlamış olacağız. Konya Mali Müşavirler Odası olarak faaliyetlerimize ve eğitim seminerlerimize aralıksız devam ediyoruz. Yarında Luca programıyla ilgili seminerimiz olacak” dedi.

Konuşmaların ardından Yeminli Mali Müşavir İrfan Vural meslektaşlarına gelir vergisinin beyanında özellikli konuları anlattı. Seminerde merak edilen sorular cevaplandırıldı.